Ota yhteyttä

Voit olla meihin yhteydessä joko täyttämällä yhteydenottolomakkeen, sähköpostitse tai soittamalla. Yhteystiedot alla.

Ota meihin yhteyttä

Elise Yhtiö Oy ei pidä yllä varsinaista henkilötietorekisteriä. Emme koskaan jaa Henkilö- ja Asiakastietojamme kolmansille osapuolille. Emme myöskään pidä yllä sähköistä postituslistaa.

Yksityisyyttänne kunnioittaen:

Elise Yhtiö Oy

Yhteystiedot

Elise Yhtiö Oy

Y:2817681-7

Osoite:

Elise Yhtiö Oy

Seittemänmiehenkatu 9 C 36, 05800

05800 Hyvinkää

Sähköposti:

elise@eliseoy.fi

Videotuotanto ja Graafinen suunnittelu:

Joonas Ylänne

040-7655145

joonas@eliseoy.fi

Ääni- ja tekninen tuotanto:

Tuomo Virtanen

044-5000377

tuomo@eliseoy.fi

Joni Väätäinen

040-5160889

joni@eliseoy.fi

Hallinto:

Kirsi Lehtonen

040-5441701

kirsi@eliseoy.fi

Taloushallinto:

Nina Qvick

0400-300122

nina@eliseoy.fi